010-252 84 00

PERSONAL

Jonathan Lundin

Jonathan Lundin

Tel: 072-2224332

E-post: Jonathan.lundin@multcon.se

Bästa med jobbet: Det roligaste med jobbet på Multcon är att det är kul att jobba varje dag, & det spelar ingen roll vem man jobbar med.

Hobby: Fritidsintressen är att vara med kompisar, parta och kolla på hockey

Favoritresmål: Favoritresmål hade varit att fara till Maldiverna

.

Fabian Flodmark

Fabian Flodmark

Tel: 

E-post: Fabian.flodmark@multcon.se

Bästa med jobbet: Det bästa med att jobba på MultCon är gemenskapen mellan alla anställda och man får lära känna nya människor varje dag.

Hobby: Fritiden ägnar jag mig åt att köra skoter på vintern och att vara ute i skärgården med båten.

Favoritresmål: Mitt drömresmål är att fara till Kanada och köra skoter.

Jonas Näzelius

Jonas Näzelius

Tel: 070-648 26 25

Grundare & Ägare till MultCon

.

Isak Bergqvist

Isak Bergqvist

Tel: 070-6483531

E-post: Isak.bergqvist@multcon.se

Bästa med jobbet: Trevliga arbetskamrater och roligt då man får vara på många olika platser.

Hobby: På min fritid tycker jag om att umgås med mina kompisar och vintertid så blir det mycket skoterkörning.

Favoritresmål: Min stuga i Vuollerim.

.

Jan Olsson

Jan Olsson

Tel: 070-2011966

E-post: jan.olsson@multcon.se

Bästa med jobbet: Det bästa med jobbet är kollegorna.

Hobby: Motorsport & Rallycross

Favoritresmål: VM i Höljes

Tomas Jakobsson Kjellin

Tomas Jakobsson Kjellin

Tel: 070-6484241

E-post: Tomas.j.k@multcon.se

Bästa med jobbet: Roligaste med jobbet på MultCon är sammanhållningen bland kollegorna och företagsledningen. Roliga jobb, allt från avancerad felsökning inom industri-el till mindre servicearbeten gör att man aldrig lessnar.

Hobby: Fågeljakten med vår hund samt fiske. Även skoterkörning under vintern.

Favoritresmål: Drömresan skulle nog vara att få åka till Alaska och jaga älg.

.

Karolin Tingvall

Karolin Tingvall

Tel:

E-post: Karolin.tingvall@multcon.se

Bästa med jobbet: Det som är roligast med mitt jobb ära att jag får tänka kreativt och att jag lär mig nya saker.

Hobby: Målar & ritar också när jag har tid.

Favoritresmål: Jag älskar naturupplevelser oavsett var i världen det är.

Marcus Enberg

Marcus Enberg

Tel: 070-2971551

E-post: Marcus.enberg@multcon.se

Bästa med jobbet: Det bästa med att jobba på MultCon är den gemenskap mellan alla anställda samt att vi har så varierande arbetsuppgifter.

Hobby: På min fritid så kör jag skoter, cross, jagar älg och umgås med kompisar.

Favoritresmål: Mitt drömresmål är att få åka till Colorado och köra skoter i klippiga bergen.

Robert Sandin

(Bild kommer inom kort)

Tel: 010-2528411

E-post: robert.sandin@multcon.se

Maja Björklund

(Bild kommer inom kort)

Tel:

E-post: maja.bjoklund@multcon.se

Else-Britt Johansson

(Bild kommer inom kort)

Tel:

E-post: –

Petter Bergman

(Bild kommer inom kort)

Tel: 010-2528407

E-post: petter.bergman@multcon.se

Mohammed Alnahar

(Bild kommer inom kort)

Tel:

E-post: Mohammed.alnahar@multcon.se

Hugo Sundberg

(Bild kommer inom kort)

Tel: 010-2528408

E-post: 

Kasper Soutukorva

(Bild kommer inom kort)

Tel:

E-post: Kasper.Soutukorva@multcon.se

Joel Lindqvist

(Bild kommer inom kort)

Tel:

E-post: Joel.Lindqvist@multcon.se

Joel Sandberg

(Bild kommer inom kort)

Tel: 010-2528409

E-post: Joel.Sandberg@multcon.se

Ida-Linn Näzelius

(Bild kommer inom kort)

Tel:

E-post: –

Multcon

En till WordPress-webbplats